O firmie

Firma Hator Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. W tym też roku jako pierwsza wprowadziła na polski rynek mediów nośniki wielkoformatowe, stając się prekursorem tej formy przekazu reklamowego w Polsce w segmencie OOH.

Pierwsze realizacje Hator to obrazy reklamowe malowane przez artystów malarzy w Warszawie na elewacji DH Arka (Dom Braci Jabłkowskich) oraz w Katowicach przy dworcu PKP. Kolejnym etapem działalności firmy było wprowadzenie nowego nośnika reklamowego - siatki winylowe.

W sierpniu 2000 na budynku Uniwersalu w Warszawie, Hator zamontował największą siatkę winylową na świecie z reklamą Cola-Cola, wpisując się tym samym do Księgi Rekordów Guinnessa.

Hator zainicjował i nadal propaguje ideę wykorzystywania reklamy na rzecz ratowania zabytków w Polsce. Wspieraliśmy renowację takich obiektów, jak: Kościół Mariacki, Zamek Królewski, Brama Krakowska czy wieża Kościoła Jasnogórskiego.

Obecnie idziemy o krok dalej i proponujemy Państwu nową jakość czyli reklamę multimedialną na ekranach LED. Z tym rodzajem nośnika wiążemy nasze plany na przyszłość.

Wszystkie przedsięwzięcia Hator wymagają profesjonalizmu w działaniach i innowacyjności w podejściu do wyzwań rynku. Tym zjednaliśmy sobie naszych dotychczasowych Klientów, wśród których są takie brandy, jak: Coca Cola, Netia, Plus GSM, Dialog, Lavazza, ERA GSM, Orange, Samsung, AIG, H&M, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec i inni.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie będzie atutem także dla kolejnych firm, które zdecydują się na współpracę z Hator. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby spełnić pokładane w nas nadzieje i nie zawieść Państwa zaufania, którym od lat nas darzycie.

Obsługa Kampanii

  • Planowanie
  • Realizacja
  • Monitoring
  • Quality managment
  • Utylizacja