Archiwum

Simple 2009-04-30

W marcu i kwietniu na siatce na Bibliotece Jagiellońskiej miała miejsce reklama marki Simple. Krakowska lokalizacja od dwóch lat jest stałym punktem ekspozycji wiosennej i jesiennej kolekcji.

Daewoo na Wielkim Formacie 2009-04-30

Firma Daewoo po raz pierwszy zorganizowała kampanię reklamową na wielkim formacie, promującą nowości AGD. Ekspozycja przedstawiająca nowy design produktów gospodarstwa domowego znajduje się na siatce na budynku Universalu.

Wakacje z Exim 2009-04-30

Firma Exim realizuje wraz z nami ogólnopolska kampanię, zachęcająca do wakacyjnego podróżowania. Logo Exim widoczne jest w Krakowie na tarczach zegarów Hator. W Warszawie natomiast na wielkoformatowych siatce na ulicach Pięknej i Waryńskiego a także na ekranie LED.

Lukrecja Borgia 2009-04-15

Od 1 do 30 kwietnia na siatkach na ulicy Chmielnej odbywa się promocja opery Lukrecja Borgia. Jest to kontynuacja współpracy z Teatrem Wielkim, którego kampanie realizujemy od początku tego roku.

Premiera na dużym ekranie 2009-04-01

W marcu UIP realizowało ogólnopolską kampanię promującą, dystrybuowane przez siebie, kinowe nowości. Działania te realizowane były przy udziale Hator.  Na naszym ekranie pojawiały się spoty zachęcające do obejrzenia trzech produkcji: „Watchman”,  „Dzielny Despero” oraz „Szybko i Wściekle”.

Wiosenne kreacje 2009-04-01

W marcu na siatkach Hator promowane były seriale TVN. Na bocznych ścianach Riviery i Universalu  widniały obrazy reklamowe seriali „Brzyduli” oraz  „39 i pół”. Ekspozycja na naszych siatkach była częścią ogólnopolskiej kampanii TVN, promującej aktualną ramówkę stacji.

Kwiecień w mega formacie 2009-04-01

Największym przedsięwzięciem kwietnia dla Hator jest promocja marki Żywiec. W ramach ogólnopolskiej kampanii logo marki pojawiło się na siatkach w Warszawie (front Riviery), we Wrocławiu (Plac Solidarności), na Runku Głównym w Krakowie oraz na poznańskiej starówce.